class="tisk" onLoad="javascript:window.print()">

Spolupracujeme

TUKAS

ALVO spolupracuje se společností TUkas, která působí na vysoce profesionální úrovni. Zvýhodněné ceny na všechny modely aut a odborný servis a poradenství pro klienty naší agentury jsou samozřejmostí. Filosofie značky TUkas je stejná s filosofií agentury ALVO, a tou je poskytování kvalitních a profesionálních služeb se zachováním individuálního a rodinného přístupu ke každému klientovi.

Společnost TUkas byla založena roku 1991 bratry Tůmovými, kteří postupně rozšiřovali portfolio nabízených služeb a značek. V současné době skupinu TUkas tvoří 5 společností:

  • TUkas a.s., autorizovaný prodej a servis vozů ŠKODA a Volkswagen, servis vozů Audi, Mercedes-Benz
  • TUkas AUTO-STAIGER CZ a.s., autorizovaný prodej a servis vozů Volvo a Opel
  • TUkas Auto Adámek, s. r. o., autorizovaný prodej a servis vozů Kia a autorizovaný servis vozů ŠKODA a Ford
  • TUkas ČSAO a.s., autorizovaný prodej a servis vozů Renault a Dacia a servis vozů ŠKODA
  • TT-Complex spol. s r. o., operativní leasing, půjčovna dodávek, autorizovaný prodej a servis moto Yamaha

Internet: www.tukas.cz

Michal Kempný přebírá vůz

Michal Kempný přebírá vůz

 


 
SAMINA

Spánek je důležitým zdrojem zdraví, výkonnosti a úspěchu.

Nejméně jednu třetinu svého života stráví člověk ve spánku, ve fázi, kdy probíhá jeho tělesné a duševní zotavování. Systém spaní SAMINA zaručí našim klientům plnohodnotný odpočinek a vydatný spánek, který bezesporu potřebují k podávání maximálních výkonů. Představuje důsledný celostní systém, který splňuje veškeré požadavky na zdravý spánek z hlediska spánkového lékařství, ortopedie, klimatu lůžka a hygieny.

Internet: www.samina-praha.cz

 


 
Rovněž spolupracujeme s naší bývalou vynikající atletkou Helenou Fuchsovou. Své sportovní úspěchy a získané zkušenosti z profesionálního sportu dokáže uplatnit při práci s našimi klienty v oblasti regenerace, strečinku, masáží, i v oblasti výživy.

Internet: www.fuchsova.cz

 


 
BAUER

ALVO rovněž spolupracuje se značkou Bauer. Značka BAUER je světová jednička na trhu s hokejovou výstrojí pro rekreační, výkonnostní i profesionální hráče ledního hokeje. Značka BAUER těží ze své tradice a spolehlivosti od r. 1927 a byla vynálezce "první brusle" – ocelový nůž přibitý na spodní část boty.

Internet: www.bauerhockey.cz

 


 
BIKOMATIC

Specialized concept store Naše agentura ALVO úzce spolupracuje se společností Bikomatic company s.r.o., která působí v cyklistice na vysoce profesionální úrovni. Provozuje značkovou prodejnu Specialized Concept store Ostrava a profesionální cyklistický tým Česká spořitelna - Accolade cycling team. Ve vedení společnosti stojí zkušený závodník dvojnásobný účastník OH (Sydney, Athény) Radim Kořínek, který dokáže poradit s výběrem kola a doplňků. Zvýhodněné ceny na všechny modely kol a odborný servis v oblasti cyklistiky. Sporty se vzájemně doplňují, cyklisté v zimě v rámci přípravy zkouší hokej a hokejisté neopomínají do přípravy zařadit cyklistiku. Pro klienty agentury ALVO funguje i V.I.P. servis v Praze na Braníku.

Internet: www.bikomatic.cz