Naše služby

OSOBNÍ PŘÍSTUP K NAŠIM KLIENTŮM

Udržujeme s našimi klienty nejen profesionální vztah, ale také budujeme dlouhodobý osobní vztah mezi agenturou a klientem, který pozitivně napomáhá klientovi během jeho kariéry. Členové agentury vždy vítají rozšíření osobního vztahu s klienty na jejich rodiny a blízké, zkrátka nad rámec pracovních záležitostí.

KONTRAKTY

Dosáhli jsme uzavření kontraktů ve všech evropských ligách a NHL. Využíváme našich zkušeností a znalostí trhu pro získání nejlepších podmínek pro každého hráče. Máme schopnost rychle reagovat na nejnovější trendy při vyjednávání kontraktů, pracujeme důsledně a to nás odlišuje od konkurence.

MARKETINGOVÁ PODPORA PRO HRÁČE

Máme schopnosti navrhnout obchodní záměr pro naše klienty tak, aby v něm bylo dosaženo maximálního možného příjmu během trvání hráčské kariéry a i po jejím ukončení. Naše zkušenosti a know – how vytváří efektivní prodejní strategii. Tím se samozřejmě zvýší celková prezentace a zviditelnění našeho klienta. Když je správný čas, intenzivně sledujeme a schvalujeme další komerční příležitosti a aktivity pro naše klienty.

PORADENSTVÍ V OBLASTI FINANCÍ, DANÍ, ÚČETNICTVÍ A POJIŠTĚNÍ

Umíme hráčům zajistit také servis v oblasti finančního poradenství. Dále se umíme postarat o poradenství ohledně daní a případně zajistíme spravování účetnictví pro každého klienta.To vše díky spolupráci s nejúspěšnějšími českými a zahraničními společnostmi na finančním trhu. Úzce spolupracujeme s pojišťovnami, které dokážou naše klienty kvalitně pojistit pro případ zranění.

POMOC PŘI ZRANĚNÍ A NÁSLEDNÉ REHABILITACI

Snažíme se zajistit pro naše hráče nejlepší péči i v případě zranění. Již dlouhou dobu spolupracujeme s nejlepšími odborníky, kteří jsou našim hráčům k dispozici. Ať už jde o včasnou diagnózu, případný zákrok, nebo následnou rehabilitaci.

HRÁČSKÝ ROZVOJ

ALVO má jedny z nejlepších výsledků v odvětví ledního hokeje. Jednou z příčin této úspěšné bilance je podpora hráče při jeho rozvoji. Naším cílem je poskytnout každému z našich klientů potřebné nástroje k využití jejich potenciálu. U každého hráče jsme schopni poznat jeho přednosti, ale i slabiny. Na základě těchto poznatků jsou stanoveny konkrétní tréninkové plány (led, suchý trénink, atd.).