Náš tým

Aleš Volek

CEO / Hokejový Agent
Aleš hrál juniorský hokej až do roku 1989 za HC Sparta Praha. Od roku 1990 až do roku 1997 hrál profesionálně hokej v Německu. V letech 1999 – 2002 pracoval jako skaut pro NHL tým Ottawa Senators. Následně Aleš Volek založil svou vlastní agenturu ALVO, která momentálně zastupuje více než 100 hokejistů působících v nejlepších hokejových ligách v Evropě a Severní Americe. V roce 2007 se společnost ALVO připojila k CAA – nejlepší sportovní agentuře na světě se kterou v současné době spolupracuje.

Lukáš Hronek

Hokejový Agent
Lukáš s hokejem začínal v pěti letech a je odchovancem Slavie Praha. Po účasti na MS “18” v roce 2000 dostal v 19-ti letech první příležitost v české extralize. Na přelomu let 2001-02 startoval na MS “20” v Pardubicích a Hradci Králové. Prošel extraligovým Litvínovem, během výluky v NHL chytal extraligu v jihlavské Dukle. Převážnou část kariéry spojil s dresem Slavie, kde také získal v roce 2003 extraligový titul. Po zahraničním angažmá v roce 2010, kde chytal v Nitře se rozhodl ukončit aktivní kariéru. U hokeje však zůstal a začal pracovat jako hokejový agent ve společnosti ALVO.

Jaroslav Balaštík

Hokejový Agent
Jarda hokejově vyrůstal v Uherském Hradišti, prošel všemi juniorskými reprezentacemi, odehrál ME U18 i MS U20. Během své kariéry se stal jednou z ikon zlínského hokeje, kde získal třikrát korunu nejlepšího střelce extraligy a přidal dva mistrovské tituly 2004 a 2014. Zahrál si také třikrát MS seniorů a v roce 2006 výrazně pomohl české reprezentaci ke stříbrným medailím. Jaroslav také obohatil svoji kariéru o starty v NHL v dresu Columbus Blue Jackets. V zahraničí také působil ve Švédsku a ve Finsku, kde získal bronzovou medaili. V sezóně 2011 se stal členem Klubu hokejových střelců. V létě 2015 se Jarda rozhodnul ukončit svoji bohatou hráčskou kariéru a začal pracovat pro agenturu ALVO, která ho během kariéry zastupovala.

Maxim Volek

Hokejový agent/marketingový manažer

Maxim začínal s hokejem v pražském klubu v Letňanech, kde působil v mladším dorostu. Poté hrál závodně florbal v pražském klubu Chodov a v prvoligovém týmu Start Kunratice, kde aktivně hrál 3 sezóny. Momentálně je studentem právnické fakulty v Plzni a zároveň začal pracovat v agentuře ALVO a pomáhá v rozvoji mladým hráčům. Má rovněž na starosti marketingové záležitosti v agentuře.

Trenéři

Aleš Volek

Zbyněk Zavadil

Poradce pro rozvoj mládeže

Zbyněk po skončení aktivní činnosti, kdy hrál hokej za Slavii Praha, Olomouc a Třebíč, působil jako trenér v HC Slavia Praha, kde se stal jedním z nejúspěšnějších trenérů. 10 let zde působil jako vedoucí trenér tréninkového střediska mládeže. Pod jeho vedením vyrostli hráči jako Tomáš Vlasák, David Volek, Petr Bříza a mnozí další špičkoví hokejisté. V roce 2009 pracoval v expertní skupině PhDr. Luďka Bukače. Patří mezi přední hokejové odborníky a ve společnosti ALVO využívá získané zkušenosti při rozvoji mladých hráčů. Od roku 2002 až do současné doby působí jako trenér v HC Letňany.

Radek Duda

Dovednostní trenér
Radek svoje první hokejové krůčky udělal v Sokolově, kde se také narodil. Následně přestoupil do Sparty Praha a prošel reprezentačními výběry a zahrál si na juniorském ME U18 a MS U20. Zahrál si také v kanadské, juniorské soutěži WHL. V roce 1998 byl draftován klubem NHL Calgary Flames. Následně se vrátil do Evropy, kde mimo české extraligy působil v Rusku, Švédsku, Finsku a také ve Švýcarsku. V roce 2003 získal mistrovský titul se Slavií Praha a stejný rok si také zahrál na světovém šampionátu. Nyní se aktivně podílí na rozvoji dovedností hráčů v organizaci HC Bílí Tygři Liberec a napomáhá také hráčům naší agentury ALVO sport management.

Dominik Kodras

Kondiční trenér
Dominik je zakladatelem STACA, akademie silového tréninku. Za dobu své kariéry se staral o přípravu 6 profesionálních sportovních týmů a rukama mu prošlo přes 70 sportovců z několika různých sportů. Mezi nimi najdeme hráče působící v NHL, KHL, Extralize či švýcarské a švédské nejvyšší soutěži. Dále účastníky mistrovství světa a Evropy, fotbalisty z ČR a dalších evropských soutěží, reprezentanty v atletice, karate, motokrosu či muay-thai a MMA. Začátkem listopadu 2020 začal působit jako kondiční trenér u seniorské reprezentace ČR.

Kamil Hajdušek

Kondiční trenér

K trénování se dostal díky svému zranění, které ukončilo jeho kariéru profesionálního fotbalového brankáře. Je členem STACA týmu od ledna 2019 a byl u přerodu STACA z Dominikovy značky na fungující společnost. Jeho pozice se postupně vyvíjí, stejně jako se vyvíjí STACA. Zaměřuje se na vzdělávání trenérských kolegů a chod gymu jako takového. Je náležitě hrdý na složení jejich týmu a velice si užívá cestu, kterou se vydali. Jeho osobním cílem je zdokonalovat službu, kterou poskytují. Tvořit systém, který nemá v zemi obdoby.

David Altman

Kondiční trenér

Po absolvování trenérské stáže ve STACA na podzim roku 2020 mu bylo nabídnuto místo v týmu této skvělé party profesionálů. Rozhodl se okamžitě přijmout nabídku. Je absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Svoji praxi jako silový a kondiční trenér začal v roce 2017. Aktuálně působí jako jediný zástupce STACA v Praze, kde trénuje celou řadu sportovců. Neustále se snaží zdokonalovat. Spokojenost svěřenců je jeho prioritou.

Aleš Pařez

Kondiční trenér

Po dvaceti letech působení v USA a Anglii se Aleš vrátil do České Republiky, kde pomáhá elitním sportovcům dostat se na vyšší úroveň v oblasti kondiční přípravy. Je také kondičním trenérem extraligového týmu HC Bílí Tygři Liberec a stará se o přípravu klientů naší agentury. Současně je zapojen do pětiletého vzdělávacího programu elitní trenérské akademie C.H.E.K Insititute (USA). Dále vlastní následující vzdělání a trenérské osvědčení: NSCA (USA) – Personal trainer, Premier (UK) – Gym instructor, University of Alaska (USA) – Bachelor degree C.H.E.K Insitute (USA) – Practitioner Level 1, Holistic Lifestyle Coach Level 3 and Golf Performance Specialist